8 mēnešus veca, dižciltīga suņu meitene meklē savu īsto ģimeni

Wicky – draudzīga, aktīva, socializēta, veselīga, dižciltīga suņu meitene meklē savu īsto ģimeni!
Bieži klubam prasa sunīti, kas ir draudzīgs ar bērniem, ar kaķiem un māk uzvesties ģimenē. Lūk, te viņa ir – Wicky! 8 mēnešus jauna suņu meitene, kura lieliski māk uzvesties telpās, zina, kas jādara ārā un mīl visus cilvēkus. Wicky var būt gan mājas mīlule, gan izstāžu suns. Ja jaunajiem saimniekiem būs vēlēšanās un pacietība mācīt – kopā ar suni var gūt ne tikai prieku ģimenē, bet arī panākumus suņu izstādēs un apmācībā. Tomēr galvenais ir – mīloši un sportiski saimnieki, jo sunīte ir ļoti draudzīga un  aktīva. 

Wicky nav nekādas veselības vai citas problēmas, vienkārši iepriekšējā ģimene pārdomāja…..
Abiem vecākiem Vācijā apstiprinātas locītavu pārbaudes hd/ed normal, apstiprināta izcelsme (DNA) un Vācijas ekspertu izdota vaislas darba atļauja. Abi vecāki kārtojuši pēdu, paklausības un aizsardzības eksāmenus un savas darba spējas parādījuši, startējot darba klasē specializētajās izstādēs. Tētis visas pārbaudes kārtojis Vācijā (IGP3, KKL).
Wicky Solo Rigoletto (LV CH Nemo Solo Rigoletto – LV CH Lelle Solo Rigoletto) dzimusi 2021.gada 21. maijā. Ir eksporta ciltsraksti, potēta, čipēta, var doties arī uz ārzemēm.

Interesēties pa tālruni: Solvita, +371 29241345, FB Solvita Vēvere

Foto tētis Nemo un mamma Lelle.

   

Un te nu arī pati  Wicky lūkojas pēc ģimenes….

         

Informāciju sagatavoja S.Vēvere