Jacobina Haus Sonder un audzētavas Solo Rigoletto uzvaras lielākajā starptautiskajā izstādē Baltijā!

12.-13.11.22. Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, notika lielākā Starptautiskā izstāde Baltijas valstīs “Baltijas Uzvarētājs 2022”, kur piedalījās pāri par 2000 dažādu šķirņu suņu, kuru skaitā bija arī daudzi skaisti vācu aitu suņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.
Latvijas audzētavā “Haus Sonder” piedzimusī kuce, 2 gadus vecā  BALT JCH, LV CH Jacobina Haus Sonder (Negus de Marka & Hyperia di Fosco Aidas) uzvarēja šķirnes ringā, kļūstot par labāko šķirnes pārstāvi  un ” Baltijas Uzvarētāju 2022″ .  Jacobina 2021.gadā Igaunijā jau bija kļuvusi par ” Baltijas Jauno Uzvarētāju 2021″ un viņas māte Hyperia par “Baltijas Uzvarētāju 2021”.
Sekoja arī uzvara Best in Group 1 konkursā un izstādes izskaņā ” BEST IN SHOW” konkursā, sacenšoties labāko no labākajiem suņu starpā, neticams panākums vācu aitu sunim.

Šajā pašā izstādē mūsu kluba audzētava  Solo Rigoletto  otro reizi uzvarēja  prestižajā audzētavu konkursā. Arī 2019.gadā, kad izstāde notika Rīgā, Solo Rigoletto ieguva labākās audzētavas titulu.
Audzētava izsakak pateicību jaunajām hendlerēm – Mārītei Karpovskai, Paulai Veģerei, Paulai Anetei Loiko un mūsu komandas dalībniecei no Ukrainas Lubovai Grubskai, kas izcili izstādot suņus, palīdzēja kaldināt uzvaru!
   
Savukārt, Baltijas jauno uzvarētāju titulus izstādē ieguva Yasko Solo Rigoletto (Digger von Edelweiss – Jessica Solo Rigoletto) un Zafira Solo Rigoletto (Digger vom Goldschmiedsborn – Jutta Solo Rigoletto), bet Baltijas veterānu uzvarētājas tituls 11 gadus vecajai, no Ukrainas kara atbraukušajai Roxanai Solo Rigoletto (Ober vom Bad-Boll – Maija von der Fichtenspitze)!
Garspalvaino suņu konkurencē par labāko šķirnes pārstāvi tika atzīta un Baltijas Uzvarētāja titulu ieguva Quelle Solo Rigoletto (Mondo di Casa Palomba – Nova von der Zenteiche), viņa noslēdza arī INTER CH titulu.

Šova noslēgumā Jacobina Haus Sonder kļuva par visas izstādes uzvarētāju !!!

               

Informāciju sagatavoja V.Stašāne un S.Vēvere