Nedēļas nogale Talsos

Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā visu šķirņu izstāde 5.-6. maijs.

5.maijs. Eksperte Olga Timofeeva (RU).

Kucēnu klase.

Best Team Gven Blaid (Asterix Solo Rigoletto & Diona Gven Blaid), īp.S.Vēvere – 1/1, kucēnu BOB, kucēnu BIS3.

Belissima Team Gven Blaid (Asterix Solo Rigoletto & Diona Gven Blaid), īp.I.Barone -1/2.

Kenya Solo Rigoletto (Baggio Von Juvenisty & Xaija Solo Rigoletto), ip. I.Ābele – 1/1, kucēnu BOO.

Suņi.

Junioru klase.

Atoss Hauss Ozo (Xedgehog Solo Rigoletto & Uka Von Pallas Athene), īp. A.Ulpe – 1/3

Cherif Haus Sonder (Jefferson Haus Sonder & Yumiko Sonder Solo Rigoletto), īp.S.Līduma – 1/3

Harrison Solo Rigoletto (Hugo Vom Radhaus & Una Solo Rigoletto), īp.D.Tūna – 1/1/1, JCAC, BOO, kļūst par LV JCH.

Starpklase.

Amber Prima Amoland (Amo Andersons Kircholm Blum & Bay Lee No Bārtas Krasta), īp. A.Luftlande – 1/1/-

Atklātā klase.

Eros Solo Rigoletto (Xedgehog Solo Rigoletto & Una Solo Rigoletto), īp. A.Nodievs – 1/1/5, CAC, kļūst par LV CH

Darba klase.

Borman Lehmburg (Xentos von dr Wilhelmswarte & Ora Lehmburg), īp.E.Ošmucniece – 1/2/3

Xedgehog Solo Rigoletto (Pacco vom Langenbugert & Germany Solo Rigoletto), īp. M.Ramiņš – 1/1/2

Čempionu klase.

Asterix Solo Rigoletto (Etoo aus Wattenscheid & Queen Bee Solo Rigoletto), īp.S.Vēvere – 1/1/4

Darel Solo Rigoletto (Jimmy von der Zenteiche & Harpera Solo Rigoletto), īp.K.Liepiņa –1/2/-

Suņi (garspalvains).

Atklātā klase.

First Forman Solo Rigoletto (Team Leiksaid Uragan & Tabata Solo Rigoletto), īp.S.Šļama – 1/1/2, CAC

Darba klase.

Boss Solo Rigoletto (Perry von Regina Pacis & Fiji Solo Rigoletto), īp.O.Magone – 1/1/1, BOB

Kuces.

Junioru klase.

Inka Team Legund (Figo von der Werther-Muhle & Claudia Legund), īp.E.Blumbaha – 1/3.

Jemma Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. O.Magone – 1/2, J CAC.

Jessica Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. H.Sprukulis – 1/1/1, BOB, BIG1

Jutta Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. V.Veģere – 1/4.

Atklātā klase.

Ella Solo Rigoletto (Xedgehog Solo Rigoletto & Una Solo Rigoletto), īp. I.Šamarova – 1/1/3.

Xaija Solo Rigoletto (Pacco vom Langenburget & Germany Solo Rigoletto), īp. I.Ābele – 1/2/5.

Čempionu klase.

Gvena Team Legund (Santos Geležinis Vilkas & Margman Santa Mary), īp.L.Vizule – 1/2/4

Margman Heidi (Cronos del Serpio & Margman Terracota), īp.E.Ošmucniece – 1/1/2.

Royza Kemermoor (Wunderstern Genf & Kioto Kemermoor), īp.S.Līduma – 1/3/-.

Kuces (garspalvains).

Junioru klase.

Barselona Gintarine Letena (Boss Solo Rigoletto & Olisa Naujavilnietis0, īp.L.Roze – 1/1/1, BOO.

Hanna Solo Rigoletto ( Hugo vom Radhaus & Una Solo Rigoletto), īp. H.Leflere – 1/2

Atklātā klase.

Emily Solo Rigoletto (Xedgehog Solo Rigoletto & Una Solo Rigoletto), īp.R.Krastiņš – 1/2/3

Baronese Lehmburg (Xentos von dr Wilhelmswarte & Ora Lehmburg), īp.V.Bērziņa – 1/1/2, CAC

Čempionu klase.

Daisy Solo Rigoletto (Jimmy von der Zenteiche & Harpera Solo Rigoletto), īp.O.Rudzītis – 1/1/4

Pēcnācēju konkurss – 1.vieta Xedgehog Solo Rigoletto.

Audzētavu konkurss – 2.vieta SOLO RIGOLETTO.

3.vieta SOLO RIGOLETTO (garspalvaini)

6.maijs. Eksperte Irina Azen (BY).

Mazuļu klase (garspalvains).

Febe Lehmburg (Boss Solo Rigoletto & Lockchen vom Holtkamper Hof), īp. O.Magone – mazuļu BOB, mazuļu BIS3.

Kucēnu klase.

Best Team Gven Blaid (Asterix Solo Rigoletto & Diona Gven Blaid), īp.S.Vēvere – 1/1, kucēnu BOO

Belissima Team Gven Blaid (Asterix Solo Rigoletto & Diona Gven Blaid), īp.I.Barone – 1/1, kucēnu BOB, kucēnu BIS4.

Kenya Solo Rigoletto (Baggio Von Juvenisty & Xaija Solo Rigoletto), īp. I.Ābele – 1/2

Suņi.

Junioru klase.

Atoss Hauss Ozo (Xedgehog Solo Rigoletto & Uka Von Pallas Athene), īp. A.Ulpe – 1/2

Cherif Haus Sonder (Jefferson Haus Sonder & Yumiko Sonder Solo Rigoletto), īp.S.Līduma – 1/1/5, JCAC

Atklātā klase.

Eros Solo Rigoletto (Xedgehog Solo Rigoletto & Una Solo Rigoletto), īp. A.Nodievs – 1/1/2

Darba klase.

Borman Lehmburg (Xentos von dr Wilhelmswarte & Ora Lehmburg), īp.E.Ošmucniece – 1/2/4

Xedgehog Solo Rigoletto (Pacco vom Langenbugert & Germany Solo Rigoletto), īp. M.Ramiņš – 1/1/3

Čempionu klase.

Darel Solo Rigoletto (Jimmy von der Zenteiche & Harpera Solo Rigoletto), īp.K.Liepiņa – 1/2

Fitzgerald Team Legund (Oktars Lassola Lehmburg & Claudia Legund), īp.Z.Opmane – 1/1/1, BOO,

Suņi (garspalvains).

Atklātā klase.

First Forman Solo Rigoletto (Team Leiksaid Uragan & Tabata Solo Rigoletto), īp.S.Šļama – 1/1/1, CAC, BOO.

Kuces.

Junioru klase.

Inka Team Legund (Figo von der Werther-Muhle & Claudia Legund), īp.E.Blumbaha – 1/5.

Jemma Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. O.Magone – 1/2, J CAC.

Jessica Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. H.Sprukulis – 1/1/1, BOB.

Jutta Solo Rigoletto (Dali vom Webachtal & Bellina Solo Rigoletto), īp. V.Veģere – 1/4.

Atklātā klase.

Ella Solo Rigoletto (Xedgehog Solo Rigoletto & Una Solo Rigoletto), īp. I.Šamarova – 1/1/3

Zofee Haus Sonder (Jefferson Haus Sonder & Oxy vom Frankengold), īp. S.Līduma – 1/2/5

Čempionu klase.

Gvena Team Legund (Santos Geležinis Vilkas & Margman Santa Mary), īp.L.Vizule – 1/2/4

Margman Heidi (Cronos del Serpio & Margman Terracota), īp.E.Ošmucniece – 1/1/2

Kuces (garspalvains).

Atklātā klase.

Baronese Lehmburg (Xentos von dr Wilhelmswarte & Ora Lehmburg), īp.V.Bērziņa – 1/1/1, BOB

Pēcnācēju konkurss – 1.vieta Xedgehog Solo Rigoletto.

Audzētavu konkurss – 2.vieta SOLO RIGOLETTO.