Vācu aitu suņu audzētava “KIRCHOLM BLUM” piedāvā

Vācu aitu suņu audzētava “KIRCHOLM BLUM” piedāvā iespēju rezervēt vācu aitu suņu šķirnes kucēnus no ārzemju pārojuma. Kucēni uz jaunajām mājām varēs doties augusta beigās.
Kucēnu tēvs PEPE VOM KUCKUCKSLAND, vienas no Vācijas slavenākās vācu aitu suņu audzētavas pārstāvjiem, zināms visā pasaulē, daudzu prestižu izstāžu uzvarētājs, ar vācu darba pārbaudēm paklausības, aizsardzības un pēdu daļās, vācu dispāzijas pārbaudi (HD/ED: normal/normal, brīvs no displāzijas).
Kucēnu māte BRAZILIA KIRCHHOLM BLUM ar teicamiem novērtējumiem pierādījusi sevi izstādēs, ir nokārtotas darba pārbaudes paklausības un aizsardzības daļā, vaislas atlase, brīva no displāzijas, pārbaudes rezultāti HD/ED:AA/00), draudzīgu, paklausīgu raksturu. Iepriekšējo metienu bērni jau ar ļoti labiem panākumiem piedalās izstādēs, sacensībās.

Abiem vecākiem Vācijā veiktas DNS analīzes, kas apliecina kucēnu vecāku izcelsmi.
Uz atsavināšanas brīdi kucēni būs attārpoti un potēti atbilstoši vecumam, ar veterināro grāmatiņu, reģistrēti Lauksaimniecības datu bāzē, tiks slēgts atsavināšanas līgums. Kucēniem būs Latvijas Kinoloģiskās Federācijas izsniegti ciltsraksti.

Kontakttālrunis: 28657729

E-pasts: agritarudzite1986@inbox.lv