Audzētava “Solo Rigoletto” sveic svētkos un gaida savā komandā jauniem startiem 2019. gadā !

2018. – Latvijas simtgades gads oranžajai Solo Rigoletto komandai ir bijis īpašs. 10 gadu vācu aitu suņu selekcijas darba rezultātā piedalījāmies un ieguvām 9.vietu pasaules galvenajā vācu aitu suņu izstādē Vācijā, kļuvām par divkārtējiem Baltic Sieger uzvarētājiem audzētavu konkursā gan īsspalvainajiem, gan garspalvainajiem suņiem. Īsspalvainajos gan Vācijā, gan Baltijā izstādījām ar sarežģītāko kombināciju – audzētavu pārstāvēja suņi no 5 dažādiem tēviem un 5 dažādām mātēm.

Veiksmīga audzētavas darba pamatā ir komanda, tāpēc no sirds pateicos visiem, kas mūs atbalsta un savu brīvo laiku velta suņu apmācībai! Šogad Baltic Sieger darba klasē veiksmīgi startēja 9 Solo Rigoletto suņi, Ezis (Xedgehog) trešo reizi ieguva VA titulu, bet Diva un Eros – V1. Īpašs paldies Matīsam, Olitai un Oskaram par Xedgehog, Bosa un Dīvas rezultātiem Vācijā darba klasē.

Lai veiksmīgs Jaunais gads mūsu aizsardzības darba skolotājiem Pēterim Akimovam un Renē Radala, mūsu hendleriem – Haraldam, Mārtiņam un Oskaram, bet arī jaunajiem censoņiem – Adelīnai, Aigaram, Sindijai, abām Paulām, kas cītīgi mācās un ar panākumiem izstāda Solo Rigoletto un Co suņus Latvijā un ārzemēs. Pateicoties Jums mūs pazīst daudzās valstīs – Baltijā, Skandināvijā, Vācijā, Austrijā, Itālijā, Šveicē, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un pateicoties BSZS – tālu ārpus Eiropas robežām!

Novēlu visiem gaišus svētkus un patiesu tiekšanos uz jauniem sasniegumiem – jaunajām zvaigznītēm mirdzēt pasaules debesīs!

Solvita Vēvere
VAS audzētava Solo Rigoletto, reg.FCI 03/07