Viss, kas notiek, notiek uz labu

Lai paliek šīs bildes vēsturē ar sajūtu, ka labi iesākām JAUNO!” – tā saka pazīstamākā vācu aitu suņu treniņu laukuma saimnieks Oskars Vēveris.  
Jā, šeit nu gan katrs vācu aitu suņa un arī citu šķirņu suņu saimnieki var piekrist – šī vēsture ir 10 gadu garumā ! Var droši teikt, ka katrs kluba biedrs ar savu suni ir bijis t.s. Solvitas laukumā Katlakalna “Ādiņās”! Cits uz eksāmeniem, cits treniņiem, cits socializēties… TAS BIJA VIENREIZĒJI ! PALDIES OSKARAM un SOLVITAI !
Vecais laukums ir prom, bet vietā nāk JAUNAIS! TIEKAMIES ATKAL TUR! 
Solvita nesaka atvadu vārdus – viņa kā vienmēr, par viņiem…… par vācu aitu suņiem …… par viņu saimniekiem…..
“SIRDSLIETA. Tas ir vārds, kas vieno cilvēkus šajā bildē. Un superīgākos ķepaiņus – vācu aitu suņus.
Vakardienas izstādes rezultāti bija kārtējais pierādījums tandēma – superīgs komandas darbs + rūpīgi selekcionēti suņi = gandarījums un izdošanās.
6 paaudžu Solo Rigoletto suņi, sākot no 11 gadīgās Roxanas līdz jaunākajai Alhambrai piedalījās LAGSAK organizētajā izstādē. Roxana senioru BIS 2, Alhambra – BIS 1 bēbīšos. Vēl – Bosa BIS2 veterānos, Jessica – labākais darba klases suns, Yorika – BIS1 un junioru BIS1. BIS konkursos piedalījās arī Zuri, Yara, Quelle, bet pārējie suņi ieguva augstākos novērtējumus savās klasēs un čempionu kandidātu sertifikātus. Tiem, kas nezin, kas ir BIS – The best in show – konkurss par labāko suni starp visām šķirnēm izstādē, uz šiem konkursiem dodas tie, kas ieguvuši labākā suņa titulu šķirnē.
Solo Rigoletto – labākā audzētavu konkursā. Kopā piedalījās 22 Solo Rigoletto suņi no 12 dažādiem tēviem un 10 mātēm (audzētāji spēs novērtēt). Suņu selekcijā nejaušas veiksmes nav. Izdošanās ir ilga un sarežģīta darba rezultāts. Bet pats galvenais ir – komanda – atsaucīgi cilvēki, uz kuriem var paļauties.
LAGSAK bija pēdējā izstāde mūsu laukumā, jo tur tiks būvētas mājas. Tāpēc mēs no sirds atvadījāmies no laukuma, kur tik daudz piedzīvots un darba ielikts.
Paldies Jums un – ejam tālāk! Pagaidām nodarbības notiks Titurgas vecās estrādes teritorijā, bet darbs pie jauna, lielāka un modernāka laukuma izveides jau sācies. Pateicoties daudzu atsaucīgu cilvēku atbalstam, esmu pārliecināta – Ķekavas novadā būs izcils suņu treniņlaukums!”
Informāciju sagatavoja O.Magone