2016

Latvijā – LVASK 2016. gada izstāžu grafiks !
14.05 – 15.05 Edgar Pertl ( Austrija ) ( Piektdien eksāmeni, sestdien un svētdien vaislas atlase un izstāde !
Sekot līdzi informācijai ! )
23.07 – 24.07. Eksperts tiks precizēts.
24.09 – 25.09 Lothar Quoll ( SV Vācija )

P.S. Lūdzu pārliecinieties vai Jūsu suns ir piereģistrēts, Jums ir jāsaņem e-mail ar reģistrācijas apstiprinājumuTālruņi informācijai:
Ilze Fogele: +371 29644240; Pārsla Indāre +371 29119907;
Reģistrācija izstādei
Reģistrācija vaislas atlasei
IGAUNIJA ( Informācija par Igaunijas un Somijas izstādēm 2016.gadam )

LIETUVA
18.06 Marijampole H.Hohmann
01.-02.10. Marijampole
POLIJA
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=wystawy&dzial=najblizsza_ow&wystawa=ow
LKF izstāžu plāns 2016. gadam !!!
16.01-17.01. Latgales Reģionālā Dzīvnieku mīļotāju centra nacionālā izstāde ( Daugavpils )
20.02 – 21.02 Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde ( Valmiera )
19.03 Starptautiskā izstāde, (Cruft’s kvalifikācija)( Rīga )

20.03. Starptautiskā izstāde, LKF, ( Rīga)

07.05 – 08.05 Talsu kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde ( Talsi )

14.05.-15.05 Latvijas vācu aitu suņu kluba izstāde

11.06.-12.06 Starptautiskā izstāde ‘’Latvijas Uzvarētājs’’ ( Rīga )

16.07.-17.07. Ogres Kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde ( Ogre )

17.07 FCI 1.grupas izstāde (Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs)Ogre

23.07-24.07. Latvijas vācu aitu suņu kluba izstāde

30.07. Starptautiskā izstāde, LKF ( Ādaži )

31.07.Kinoloģiskā kluba „Reto” nacionālā izstāde
06.08.- 07.08. Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde

03.09.-04.09.Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde

24.09.-25.09 Latvijas vācu aitu suņu kluba izstāde

15.10-16.10 Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde

14.11-15.11 Starptautiskā izstāde ’’Baltijas uzvarētājs ”

03.12-04.12 Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde
IZSTĀDES VĀCIJĀ .
BSZS 2016 tiesneši !!!
GHKL Rüden: Lothar Quoll
GHKL Hündinnen: Marco Oßmann
JHKL Rüden: Helmut König
JHKL Hündinnen: Klaus Gothe
JKL Rüden: Uwe Sprenger
JKl Hündinnen: Peter Arth
Alle HGH Klassen/Lst Rüden: Hausmann
Zuchtgruppen/Lst Hündinnen: Lutz Wischalla
TSB Rüden: Harald Hohmann
TSB Hündinnen: Helmut Buß