12.05.2019. specializētās izstādes rezultāti

Aizvadītajās brīvdienās, 12.05.2019.Jelgavas novadā norisinājās specializētā vācu aitu suņu izstāde, kur izstādei bija pieteikti 147 suņi no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Zviedrijas. Izstādes tiesnesis bija no Vācijas –  Friedrich Gerstenberg (SV). Īpaši šoreiz jāatzīmē eksperta un dalībnieku pozitīvās emocijas gan uz pjedestāla, gan sarunās ar hendleriem par skriešanas tempu, kā arī izsmeļošais vērtējums un skaidrojumi skatītājiem.

IZSTĀDES REZULTĀTI

Dažādus interesantus mirkļus, jautrus skatus un arī dažas citas emocijas no izstādes iemūžināja mūsu lieliskā fotogrāfe Marenda, kuras fotogrāfijas būs pieejamas mirkli vēlāk.  Ieskatam ….

                       

Klubs saka paldies visiem dalībniekiem par pozitīvām emocijām un apsveic ar sasniegumiem!

Klubs izsaka lielu un mīļu pateicību palīgiem izstādes sagatavošanā brīvprātīgajiem palīgiem Ingai Šamarovai, Ingai Japiņai, Marendai Zapoļskai, Ojāram Freimanim, Dacei Rasai, Pārslai Indārei, Edītei Līdakai, Edgaram Liepiņam, Jānim Grīnfeldam, Raitim Mellupam, veterinārārstei  Vinetai Stašānei un mūsu ilggadējiem ringa pavēlniekiem Līgai Slaidiņai un Linardam Klučniekam.

Īpašs paldies no visiem dalībniekiem izstādes sponsoriem:  SIA “Eugesta” un Zitai Tīdemanei-Pāsai, kā arī mūsu jaunajam sponsoram SIA “Magnum Veterinārija “, “Pet City” un Lindai Kundziņai!

Paldies, ka Jūs mums esat un mīlat vācu aitu suņus!

Gaidīsim visus  uz  nākamo specializēto vācu aitu suņu izstādi 21.07.2019., kuru arī tiesās eksperts no Vācijas Helmut König (SV).

LVASK