Vācu aitu suņi – ne tikai skaisti, bet arī ļoti gudri !

Šī gada nogale mūsu kluba suņiem ir bijusi ļoti aktīva arī pārbaudījumu kārtošanai !

Ļoti veiksmīgi LVASK rīkotajos eksāmenos ir piedalījušies daudzu kluba biedru suņi, taču informāciju publicēšanai ir sagatavojuši  Darel Solo Rigoletto un  Gucci Team Legund audzētāji, kā arī Borman Lehmburg saimniece.

Darel Solo Rigoletto

Ar pāris mēnešu starplaiku mūsu kluba suns Darel Solo Rigoletto ( Jimmy von der Zenteiche &  Harpera Solo Rigoletto) sekmīgi nokārtoja IGP1, IGP 2 un IGP 3 * pārbaudījumus .

Gucci Team Legund

Juri Stengrēvics un suns Gucci Team Legund (Santos Geležinis Vilkas & Margman Santa Mary) sekmīgi nokārtoja starptautisko darba eksāmenu IGP2 . Audzētājs saka paldies Jurim par suņa teicamu sagatavošanu un visiem instruktoriem un figurantiem!

Jāatzīmē, ka Darels un Gucci pārstāv t.s. izstāžu līnijas suņus, tāpēc ir vislielākais prieks un lepnums par viņusasniegumiem šajās paklausības un darba disciplīnās.

Borman Lehmburg

Audzētavas ‘’Team LEGUND’’ vaislas suns Borman Lehmburg (Xentos v.d.Wilhelmswarte & Ora Lehmburg) veiksmīgi nokārtoja jau nākamās sarežģītības pakāpes otro darba eksāmenu IGP2 visas trīs daļas A( sveša cilvēka pēdas); B(paklausība); C(aizsardzība).

Eksāmenu pieņēma tiesnesis P.Akimovs un tiesneša palīgs bija M.Krūmiņš. Saimniece E.Ošmucniece saka paldies kinologam-instruktorei Ilzei Fogelei par suņa sagatavošanu.

LVJCH;LVCH;V1 BORMAN LEHMBURG  HD/ED-AA/00; DNA geprūft,BH;AD;IPO1;IGP2;KKl 1a.

Klubs apsveic Darela saimnieci Ingu Japiņu un skolotāju Ilzi Krivāni, kā arī Gucci saimnieku J.Stengrēvicu  un Borman saimnieci E.Ošmucnieci  ar panākumiem un priecājas par Jūsu centību, izturību un mērķtiecību. Jūsu komandas darbs rāda priekšzīmi un motivē arī citu suņu saimniekus apliecināt savu mīluļu plašās iespējas un varēšanu!

Vēlreiz sveicam un lepojamies!

* IGP (iepriekš IPO, no vācu Internationale Prüfungs Ordnung ) – noteiktu darba šķirnes suņu dziņu un spēju pārbaude.  Sastāv no 3 pakāpēm, zemākā IGP1 un augstākā – IGP3. Katrs pārbaudījums sastāv no 3 daļām, kas katra pārbauda noteiktas suņa prasmes: pēdu meklēšana, paklausība un aizsardzība. Katrai pakāpei ir savs sarežģītības un elementu skaits un līmenis.