2020.gada specializēto izstāžu grafiks

LATVIJA

  • 25.04.2020. – 26.04.2020. –  specializētā izstāde,  ATCELTA. 
  • eksperts – Liv Evjen (Norvēģija), norises vieta:     “Līči” “Līči” p.n “Staļģene “, Jelgavas novads, LV-3031

 

  • 24.07.2020. – 26.07.2020. – specializētā izstāde. Eksāmeni BH, AD, IGP (SV).
  • eksperts  Edgar Pertl (Austrija, SVO), norises vieta:  “Līči” , “Līči” p.n “Staļģene “, Jelgavas novads, LV-3031

 

  • 27.09.2020.. Lūdzu sekot informācijai.
  • Specializētā izstāde (Bez TSB un VA titula piešķiršanas).
  • eksperts – Antanas Butkus(Lietuva) , norises vieta:  “Līči” , “Līči” p.n “Staļģene “, Jelgavas novads, LV-3031.

Izstāžu grafikā iespējamas izmaiņas

Papildus informācija:

Latvijas vācu aitu suņu klubs (LVASK), Elijas iela 21, 2 stāvs, 3. kabinets, Rīga, katru piektdienu no plkst. 18.00 līdz 19.30.

Papildus informācija: Inese Mellupe, tālr., +371 29461377, inese.mellupe@inbox.lv.

Citu valstu 2020.gada kalendārs.

Informācijas avots – norādītās vietnes internetā. Lūdzu sekot līdzi informācijai !

Janvāris

18.-19.01.  Igaunija, Kurtna, Edgar Pertl (SV, Austrija)

www.articus.eu/?ca=naitused&aasta=14&grupp_id=2&id=107

Februāris
Marts

7.-8.03. Somija, Kantvik, Dirk Gabriel (SV, Vācija)

www.spletelauusimaa.com/?page_id=218

Aprīlis

24.-26.04. Latvija

www.schaeferhund.lv/bez-kategorijas/lvask-2020-gada-izstazu-grafiks.html

Maijs
1.-3.05. Igaunija, Tagadi, Bernd Weber (SV, Vācija) www.saksalambakoer.ee/2020-Urituste-kalender
9. – 10.05. Somija, SPL-Röykkä ry.Röykkä, Torsten Kopp (Vācija, SV) www.nly.spl.fi/
Jūnijs

12.-14.06. Somija, SPL-Itäuusimaa ry, Thomas Teubert, Christoph Ludwig (SV, Vācija)

www.nly.spl.fi/

20.06. Lietuva, Marijampole

IZSTĀDES REZULTĀTI

Jūlijs

4.-5.07. Igaunija, Luige, Joachim Stiegler (SV, Vācija)

www.articus.eu/?ca=kalender&aasta=14&grupp_id=1&id=102

18.-19.07. Šveice, Frutigen, Schweiz Hauptzuchschau 2020

www.schaeferhund.ch/hauptzuchtschau-2020/

24.-26.07. Latvija, Līči, Edgar Pertl (SV, Austrija)

IZSTĀDES REZULTĀTI

Augusts

7.-8.08. Austrija, Oberwarth, SVÖ Bundessiegerzuchtschau

ATCELTA

15.-16.08. Somija, Kurikka, Robert Lang (SV, Vācija)

www.nly.spl.fi/

Septembris

3.-6.09. Vācija,  Nirnberga, BSZS-2020

ATCELTA

19.-20.09. Lietuva, “Baltic Sieger 2020”

ATCELTA Informācija

26.-27.09. Somija, Tampere, Margit van Dorsen (SV, Vācija)

Informācija un pieteikšanās

25.-27.09. Latvija, Marco Osman (SV, Vācija)

ATCELTA. Notiks specializētā izstāde, tiesnesis A.Butkus (Lietuva)
25.-27.09. Itālija “64° Campionato Sociale S.A.S di Allevamento” ATCELTA
Oktobris
10-11.10. Igaunija, Tallina, B.Weber (SV) Informācija un pieteikšanās
Novembris
Decembris